У серпні минулого року чоловік нібито хотів підірвати будівлю БЦ «Леонардо».

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київської міської прокуратури.

3 серепня 2020 року 33-річний громадядин Узбекистану погрожував вибухом у приміщенні банку у центрі Києва. Чоловік вимагав, щоб його показали в прямому ефірі телебачення.

У прокуратурі зазначили, що, за результатами досудового розслідування та судового розгляду, установлено факт скоєння зазначеною особою суспільно небезпечного діяння, передбаченого ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

Водночас, згідно з висновками судово-психіатричної експертизи, на момент вчинення кримінального правопорушення чоловік, за своїм психічним станом, не міг усвідомлювати свої дії та керувати ними.

За даними лікарів, наразі стан чоловіка не змінився.

Враховуючи ці факти, до суду внесли клопотання про застосування відносно іноземця примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

У прокуратурі повідомили, що сьогодні, 27 травня, Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання Київської міської прокуратури про застосування примусових заходів медичного характеру відносно 33-річного громадянина Узбекистану.

«Вказане клопотання судом задоволено повністю», – наголосили в дописі.

За словами речниці прокуратури Надії Максимець, підозрюваний перебуває в лікарні у Глевасі. Він також просив провести йому повторну психіатричну експертизу, але суд відмовив, передає УП.

Нагадаємо, 3 серпня 2020 року 33-річний Сухроб Карімов погрожував підірвати будівлю БЦ «Леонардо». Чоловік тримав у заручниках декількох людей. Правоохоронцям вдалося затримати «терориста». До слова, вибухівки в чоловіка не було.

Фото: фейсбук