Київська міська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо підприємця за фактами заволодіння 1,3 млн грн під час реставрації Маріїнського палацу.

Про це повідомила пресслужба прокуратури.

«З метою заволодіння бюджетними коштами він вніс до фінансово-господарських документів неправдиві відомості про залучення до цих робіт осіб, які насправді не мали відповідних повноважень», – йдеться в повідомленні.
Розслідуванням встановлено, що підприємець протягом 2017-2018 років на виконання умов договору здійснював технічний нагляд за проведенням реставраційних робіт офіційної церемоніальної резиденції Президента України – Маріїнського палацу, який перебуває на балансі Державного управління справами.
Обставини, які стали предметом досудового розслідування, були виявлені Державною аудиторською службою України під час проведення ревізії та підтверджені судовими експертизами. За висновками експертиз державним інтересам підприємець завдав понад 1,3 млн грн збитків.

Державне управління справами, яке визнано потерпілою стороною у кримінальному провадженні, пред’явило до обвинуваченого цивільний позов.

Суд наклав на майно обвинуваченого арешт.

Фото: відкриті джерела