До судді, який призначив заставу столичній освітянці, замість того, аби судити її за державну зраду, виникло багато питань стосовно прийнятих рішень.

Про це повідомив журналіст Олександр Цаплієнко у своєму Телеграм-каналі.

Зазначимо, що директорка однієї з приватних столичних шкіл Алла Душкіна здавала позиції ЗСУ та Тероборони. Як винагороду за свою роботу їй, нібито, пообіцяли “посаду міністра освіти в разі захоплення столиці”. Нещодавно відбувся суд, але суддя дав обвинуваченій можливість вийти під заставу в пів мільйона гривень. Тепер, як наголошують правоохоронці, директорка зникла та може перебувати за кордоном.

Правоохоронці ж звернули увагу до особи судді, який займається справою директорки.

“Під час обрання запобіжного заходу ми клопотали про тримання цієї особи під вартою, без можливості внесення застави. Суд визначив альтернативний запобіжний захід у вигляді застави в 500 тис. грн. Обвинувачена внесла таку суму. Зараз ми отримали ухвалу про примусовий привід громадянки, оскільки вона не з’являється на засідання”, – повідомила речниця Київської обласної прокуратури Олена Ковальова.

У СБУ з’ясували, що рішення про нетримання директорки під вартою ухвалив суддя Солом’янського райсуду Києва Максим Вишняк. З відкритих джерел відомо, що свою кар’єру він починав в Луганській області.

Днями стало відомо, у судді були проведені обшуки. У нього були знайдена георгіївська стрічка, гранати та декілька символічних для радянського побуту речей.

Натомість адвокат Олександр Усович, який представляє інтереси судді, зазначив, що “нічого такого (георгіївська стрічка, гранати, портрет Леніна, радянські листівки) ніколи не належало йому. Він ніколи не тримав в руках ні вогнепальної зброї, ні гранат”.

Фото: Відкриті джерела