Шевченківський райсуд суд Києва зобов’язав прокурорів Офісу генпрокурора закрити кримінальне провадження щодо заступника керівника Офісу президента Олега Татарова.

Про це повідомляє Центр протидії корупції з посиланням на рішення суду від 14 грудня 2021 року.

“14 грудня 2021 року Шевченківський суд зробив Татарову подарунок… і тишком-нишком зобов’язав прокурорів Венедіктової закрити справу через сплив строків розслідування. Через злочинні дії прокурорів разом із заступником Єрмака відповідальності уникнуть забудовник Максим Микитась та експерт Костянтин Дубонос”, – повідомили в ЦПК.

ЦПК відзначає, що рішення суду було винесене напередодні затвердження результатів конкурсу на голову САП, де переміг детектив НАБУ Олександр Клименко.

Клименко свого часу розслідував справу Татарова.  

Нагадаємо, у грудні 2020 року НАБУ відкрило справу про можливу причетність Татарова до фальсифікації експертизи у справі екснардепа та забудовника Максима Микитася.  

18 грудня 2020 року в.о. керівника САП Максим Грищук підписав підозру Татарову. Її планували вручити 18 грудня. Детективи НАБУ також отримали право на затримання Татарова і проведення обшуків в Офісі президента і за місцем проживання Татарова.

Але заступник генпрокурора Олексій Симоненко року забрав справу Татарова в антикорупційних органів і передав її СБУ.

Фото: Фейсбук