Актив оцінюють у кількасот мільйонів гривень.

Київський апеляційний суд відмовився повертати офіс банку «Аркада» на вул. Ольгінській, 3-А у Києві у власність Фонду гарантування вкладів. Про це повідомляє Finbalance з посиланням на рішення суду від 12 травня.

Таким чином суд не задовольнив апеляційну скаргу ФГВФО та залишив без змін рішення Печерського райсуду Києва від 05.03.2021, яким фонду знову ж таки було відмовлено в задоволенні позову до банку «Аркада», ТОВ «Будеволюція», Олега Неліна і Тараса Бурдейного.

Також суд відмовився задовольнити апеляцію Фонду на іншу постанову Печерського суду, яким було знято арешт з головного офісу «Аркади» і з земельної ділянки під ним.

Як ми повідомляли, в лютому цього року Печерський райсуд столиці зняв арешт з головного офісу банку «Аркади», який було накладено ухвалою суду від 19 серпня 2020 року за клопотанням Фонду гарантування вкладів. Нагадаємо, ФГВФО намагається відсудити цей офіс, який вважається головним активом збанкрутілого банку і раніше оцінювався в 1 мільярд гривень. У квітні суд наклав повторний арешт на будівлю.

Як ми повідомляли, екс-першому заму Паливоди повідомлено про підозру у розтраті 22 мільйонів «Аркади».

Фото: Гугл Карти