У 2016-му чоловіка вже заарештовували, але він вийшов під заставу і втік за кордон.

Печерський райсуд Києва обрав скандальному забудовнику Анатолію Войцеховському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Про це свідчить ухвала суду від 27 жовтня, яку винесла слідча суддя Олеся Батрин.

Відповідно до ухвали, після затримання Войцеховського мають доставити в суд, де не пізніше як через 48 годин буде розглянуто питання про взяття його під варту. Зазначимо, що у березні цього року Войцеховський виїхав до Польщі, де переховується і донині. Він викликався на допит у травні цього року, однак жодного разу не з’явився. На думку слідства, Войцеховський спланував втечу закордон, використовуючи документи, які дають йому право постійного проживання у Польщі.

Войцеховський організував групу компаній «Укогруп», яка з 2005 року звела понад 40 незаконних забудов у Києві. Деякі квартири повторно продавали різним інвесторам. У 2016 році Войцеховського арештували, але потім відпустили під заставу у 14 мільйонів гривень.

Мова, зокрема, про житлові комплекси «Східна Брама», «Синьоозерний», «Перлина Троєщини», «Олімпійське містечко», «Панорамний», «Совські Ставки», «Науковий». Деякі спільники Войцеовського вже засуджені, справи кількох інших зараз розглядаються в столичних судах.

Наприкінці вересня слідчі вже подавали клопотання про обрання Войцеховському запобіжного заходу, однак тоді отримали відмову суду.

Нагадаємо, кілька тижнів тому суд зобов’язав КМДА добудувати житловий комплекс Войцеховського «Деміївський квартал».

Фото: фейсбук