Kyiv Media

Підприємця підозрюють у незаконних оборудках із будівництвом кількох об'єктів у Києві.

Судді Вищого антикорупційного суду залишили під вартою екс-президента «Укрбуду» Максима Микитася. Як і раніше, він має право на заставу у 100 мільйонів гривень — повідомляє Facebook-сторінка відомства.

Апеляційна палата ВАКС розглянула апеляції адвоката Микитася та прокурора на ухвалу від 3 вересня, якою підозрюваному продовжили запобіжний захід до 3 жовтня.

Апеляційна палата залишила під вартою колишнього президента УДБК «Укрбуд» з альтернативою внесення застави у розмірі 100…

Опубліковано Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду Понеділок, 14 вересня 2020 р.

Сьогодні, 14 вересня, ВАКС відхилив ці апеляції: «Суд відмовив у задоволенні поданих апеляційних скарг та залишив в силі ухвалу слідчого судді від 3 вересня».

Зауважимо, що це вже не перша апеляція від адвокатів Микитася. Попередню судді ВАКС відхилили у липні — тоді сторона захисту просила про домашній арешт. 

Нагадаємо, від жовтня 2019 року Максим Микитась перебуває під арештом у СІЗО із правом внесення застави у 100 мільйонів гривень; його підозрюють  у незаконному привласненні понад 81 мільйона гривень під час процудури обміну квартир для службовців Нацгвардії.

4 жовтня 2019 року Вищий антикорсуд обрав Микитасю запобіжний захід у вигляді застави в сумі 5,5 мільйона гривень, згодом її підвищили до 80 мільйонів гривень. 25 жотвня 2019 року за Микитася внесли заставу, а в січні 2020 року йогозняли з рейсу при спробі вильоту з України. У травні судді призначили Микитасю запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у 100 мільйонів гривень.

Кілька днів тому ми писали про те, що Антимонопольний комітет програв Микитасю три суди у справі про змову на будівництві інституту Амосова.

Останні новини

Погода