Забудовник програв апеляцію.

Будівельна компанія «Тріумф» має за свій кошт знести кілька поверхів в будинках житлового комплексу «Еко Таун», що в Шевченківському районі Києва. Шостий апеляційний адміністративний суд столиці залишив без змін рішення суду першої інстанції, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

ЖК «Еко Таун» зводять неподалік метро «Сирець», на вулиці Стеценка, 30. Ділянка відноситься до земель садибної забудови і має обмеження в поверховості до 4 поверхів, натомість забудовник звів тут 5-ти та 8-ми поверхові будівлі.

У червні цього року за позовом прокуратури окружний адмінсуд Києва вже зобов’язав забудовника перебудувати об’єкти. Забудовник, будкомпанія «Тріумф», подала апеляцію, яку Шостим апеляційним судом відхилено.

ЖК «Еко Таун» забудовник позиціонує як «комплекс економ-класу»; на сайтах з продажу нерухомості вказано, що всі квартири у ньому викуплено. Також повідомляється, що тут збиралися зводити лише один 6-поверховий будинок, але з листа прокуратури випливає, що збудували кілька будинків. Власником будівельної компанії «Тріумф» вказаний Владислав Єфименко, компанія зареєстрована у Києві за адресою Героїв Сталінграда, 6, корпус 8. Крім ЖК «Еко Таун», компанія будує також ЖК Scandia у Броварах. 

Сьогодні ми повідомляли, що суд відмовив у заочному арешті забудовника Войцеховського.

Фото: фейсбук