Таким чином суд заборонив вже 12 проросійських партій.

Про це повідомив рух “Чесно” з посиланням на СБУ.

У повідомленні зазначили, що Восьмий апеляційний суд Львова 23 червня заборонив діяльність “Прогресивної соціалістичної партії України”. Відомо, що проросійський політичний проєкт Прогресивних соціалістів очолює Наталія Вітренко, внесена Рухом ЧЕСНО в Реєстр держZрадників.

Крім того, ПСПУ – єдина партія, яка подавала зустрічний позов і затягувала суд. До слова у 2019 році ПСПУ висувала Наталію Вітренко у президенти. Але виборці про це так і не дізналися. Все тому, що до цього Мін`юст не вносив до реєстру необхідні зміни до статутних документів, хоча партія їх подавала ще з 2015 року. Таким чином, Міністерство практично заблокувало можливості для Вітренко висуватися на виборах.

“Ймовірно, у Мін’юсті є свідомий диверсант, який прийняв системне рішення, у результаті якого нафталіновим проросійським партіям вхід у політику був закритий ще до судової заборони. Рух ЧЕСНО дякує Мін’юсту за державницьку правову позицію”, — наголосила лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

Нагадаємо, суд вже заборонив 12 проросійських партій. Зокрема, ОПЗЖ, “Опозиційний блок”, “Партії Шарія”, “НАШІ”, “Блок Володимира Сальдо”, “Соціалістичної партії України”, партії “Держава”, “Соціалісти”, “Справедливість та розвиток”, “Лівої опозиції” та “Союз лівих сил”.

Фото: Фейсбук