Ділянка та приміщення заарештовані у рамках кримінального провадження ДБР.

Ділянку і приміщення ПАТ «Київпроект» на вул. Богдана Хмельницького, 16-22 у столиці заарештовано за рішенням суду. Про це йдеться в ухвалі Шевченківського суду від 8 листопада, пишуть “Наші гроші”.

Kyiv Media

Арешт із забороною проводити будівельні, земляні роботи та здійснювати реконструкцію вказаного нерухомого майна накладено в рамках кримінального провадження Державного бюро розслідувань у Києві.

За даними ухвали, керівник ПАТ «Київпроект», адвокат Павло Гуцало подав клопотання про скасування арешту. Але слідчий суддя залишив клопотання без задоволення.

Інших даних про оскарження арешту в держреєстрі немає.

Нагадаємо, 19 вересня 2019 року Держархбудінспекція України видала «Київпроекту» дозвіл на будівельні роботи на об’єкт «Реконструкція майнового комплексу – будівлі «Київпроект» під багатофункціональний комплекс по вул. Богдана Хмельницького, 16-22 у Шевченківському районі м. Києва».

Kyiv Media

Ділянка забудови площею 0,77 га по вул. Б. Хмельницького, 16-22 відповідно до Генплану є територією громадських будівель та споруд і частково – середньо- та малоповерхової забудови. Крім того, ділянка розташована в Центральній планувальній зоні, де діє обмеження по висоті не вище 27 метрів (9 поверхів). З огляду на це у чинному дозволі вказана поверховість нової будівлі – 8 поверхів.

Проте у проєкті будівлі, яку компанія забудовника Андрія Вавриша — Perfect Group і Saga Development – опублікувала у 2020 році видно, що будівля буде 24-поверховою.

На сьогодні триває продаж квартир у цьому комплексі, який має назву «KYЇVPROEKT City Space». Це проект від Perfect Group нардепа від ОПЗЖ Дмитра Ісаєнка та Saga Development екс-чиновника КМДА Андрія Вавриша.

Фото: сайт Kyivproekt