Макарівський районний суд виправдав ферму – «за відсутністю складу адміністративного правопорушення».

Про рішення суду спільнота активістів гуманістичного руху UAnimals написала в Facebook.

Як розповідають зоозахисники, упродовж кількох місяців вони намагалися врятувати трьох левенят та домагалися вилучення їх із Ясногородської страусиної ферми.

Там тварин занадто рано відлучили від матері, утримували в жахливих умовах, неправильно годували та постійно залякували. Наразі всі вони в реабілітаційних центрах, але досі страждають через наслідки експлуатації.

Попри це 17 червня Макарівський районний суд виправдав зоопарк – «за відсутністю складу адміністративного правопорушення».

“Чому рішення суду було саме таким? Річ утім, що Державна екологічна інспекція України оформила протокол так, що суд, розглядаючи його, просто не зміг встановити, ні хто саме був власником нещасних змучених тварин, ні яке правопорушення вони вчинили”, – розповіли активісти.

Окрім того, зоозахисники розповіли про леопарда, якого приховували в зоопарку.

Після передачі до Одеського зоопарку він помер від гемофіліі.

“Щоби з’ясувати це, ми провели розслідування й виявили, що цього малюка передали на тимчасову перетримку до Одеського зоопарку ще 12 травня. На жаль, невдовзі після передачі він, як зазначають у зоопарку, помер через гемофілію – генетичне захворювання, яке у тварин часто пов’язане з інбридингом, тобто спарюванням братів і сестер”, – йдеться в дописі.

Активісти продовжують вимагати заборонити нерегульоване розведення, продаж й утримання диких тварин, а також діяльність контактних зоопарків на всеукраїнському рівні.

Нагадаємо, в левенят, яких забрали з зоопарку, згодом виявили переломи на лапках та множинні розтягнення.

Через невідповідні умови утримання та неправильне харчування троє малюків-левенят не можуть ходити й потребують серйозного лікування.

До слова, щоб допомогти тваринам швидше вилікуватися й забути про контактний зоопарк, UAnimals запустили великий збір.

Наразі зібрано 204 397 грн з 280 000 грн необхідних.

Зібрані кошти буде спрямовано на діагностику, лікування, а також закупівлю корму для трьох левенят і п’ятьох ведмежат.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, якими левенят забрали з контактного зоопарку під Києвом.

Фото: facebook