Суд визнав невинним живодера, який сам зізнавався у вбивстві собак.

Київський апеляційний суд виправдав Олексія Святогора – догхантера та живодера, який вбив понад 500 бродячих тварин, про що сам публічно заявляв.

Про це повідомив у Facebook  засновник організації UAnimals Олександр Тодорчук.

“Святогора виправдали. Суд назвав невинним живодера, який роками ходив на телебачення і в прямому ефірі розповідав про вбивство собак. Живодера, який ледь не сам зізнається у вбивстві тисяч безпритульних тварин. Справедливості в Україні немає. Суди виправдовують вбивць. Непокаране зло зростає”, – написав зоозахисник.

Нагадаємо, Олексія Святогора обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтю 300 Кримінального кодексу. Це виготовлення відеопродукції, що пропагує культ насильства і жорстокості з метою її розповсюдження.

Крім пропаганди жорстокого поводження з тваринами, зооспільнота звинувачує Олексія Святогора у вбивствах безпритульних звірів. Догхантер вважає, що саме їхнє фізичне винищення – це найкращий спосіб навести лад із міськими нічийними та домашніми тваринами.

14 вересня повинно було відбутися заключне засідання апеляційного суду по догхантеру Святогору. Однак його перенесли через хворобу судді.

Раніше Шевченківський райсуд Києва прокоментував своє рішення щодо Олексія Святогора. А в березні у Києві відбувся мітинг під Вищою радою правосуддя: люди вимагали притягти до відповідальності суддю, які виніс Святогору виправдальний вирок.

Фото: facebook