З'явилася ймовірність, що справу таки розглянуть по суті, що не на користь забудовнику.

Справу щодо демонтажу «зайвих» поверхів «будинку-монстра» на Подолі (вул. Нижній Вал, 27-29) продовжить розглядати Північний апеляційний господарський суд міста. Таке рішення сьогодні виніс Касаційний суд, повідомляє КМДА з посиланням на секретаря Київради Володимира Бондаренка.

За словами чиновника, судовий процес зумисно намагаються затягнути.

«Перемога! Справу продовжить розглядати Північний апеляційний господарський суд. Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу Київської міської ради і підтвердив, що спір носить суто господарський характер, не зважаючи на намагання затягнути процес», – написав Бондаренко.

Також він зазначив, що таке рішення відкриває шлях до того, аби апеляція перейшла до розгляду справи по суті.

Раніше Бондаренко повідомляв у своєму Facebook, що Північний апеляційний суд жодного разу не розглянув справу по суті й не виносив рішення щодо того, законні верхні поверхи будинку чи ні. Судді закрили справу щодо демонтажу, вирішивши що її має розглядати не господарський суд, а цивільний.

«…сторона забудовника розуміє, що розгляд по суті, враховуючи докази та дані експертизи – не на їх користь, а тому намагається будь-яким способом закрити справу не переходячи до розгляду по суті» — писав тоді Бондаренко.

Як ми повідомляли, ще у 2012 році ТОВ «Пателі Лізинг» отримала дозвіл на будівництво 8-поверхового будинку на Нижньому Валу. В результаті фірма побудувала 12-поверхову будівлю (ЖК «Подол Престиж»), яку кияни охрестили «будинком-монстром». Власниками ТОВ «Пателі Лізинг» є Федора Пателі з Києва і Олег Токар з Дніпра, керівником фірми є Андрій Рокицький.

Фото: 3м2.сом