За Олександра Погребиського поручилися Петро Порошенко і 5 нардепів.

Ветерана АТО Олександра Погребиського, якого затримали за підозрою у вчиненні протиправних дій щодо народного депутата ОПЗЖ Олега Волошина, Печерський райсуд Києва відпустив під особисті зобов‘язання шести народних депутатів. Про це повідомляє «Укрінформ».

Як зазначається, за ветерана АТО Погребиського поручилися народні депутати Михайло Забродський, Мустафа Джемілєв, Петро Порошенко, Ніна Южаніна, Артур Герасимов та Ростислав Павленко.

Наразі до 21 вересня Погребиському обмежено виїзд з Києва.

Під час перерви в судовому засіданні Погребиський повідомив, що співробітники поліції добре ставились до нього і порушень ніяких не зафіксовано.

Ветеран АТО звернувся до народного депутата від ОПЗЖ Волошина та заявив, що особисто не зачіпав політика і мав на меті поставити йому лише “незручні” питання.

Притягувати людей, які не мають ніякого відношення, до відповідальності теж дуже ганебний вчинок, це чисто політична мотивація. Оскільки я особисто вас не зачіпав, я вам не робив боляче, і тим паче не мав ніякого умислу. Весь мій умисел заключався в тому, щоб задати вам незручні запитання, — прокоментував Олександр.

Протягом 5 днів сторона захисту планує оскаржити відповідне рішення суду та наполягати на закритті справи через відсутність складу злочину.

Нагадаємо, 21 липня, облитий зеленкою нардеп Волошин вдаривв обличчя ветерана АТО, поки його тримали поліцейські. 17 липня, виступаючи з трибуни Верховної Ради, Волошин заявив, що у України «немає суверенітету», а всі її громадяни «жебракують». Після цього народні депутати відразу кількох фракцій закликали главу парламенту Дмитра Разумкова направити відповідне звернення з цього приводу до правоохоронних органів.

Фото: скріншто