Суд першої інстанції визнав договір недійсним у квітні цього року.

Північний апеляційний господарський суд Києва відмовив компанії-забудовнику ТОВ «Бора» і ТОВ «Дайтона Груп» в задоволенні їх апеляційної скарги щодо визнання неправочинним договору суборенди земельної ділянки в Протасовому Яру. Про це повідомляє ГО «Громада Протасового яру».

На засіданні було розглянуто позов щодо відновлення правочинності договору між ТОВ «Бора» і ТОВ «Дайтона Груп», який у квітні цього року Господарський суд визнав недійсним. В підсумку, суддя позов відхилив.

«Суддя Яковлєв відмовив компанії-забудовнику ТОВ Бора і Дайтона Груп в задоволенні їх апеляційної скарги, а також залишив рішення першої інстанції без змін. Договір суборенди між ТОВ Бора (Столар-Вавриш) і ТОВ Дайтона Груп (Корбан) визнаний недійсним. Оскільки він укладався без дозволу Київради на підставі нікчемного договору оренди – підписаного Черновецьким самовільно – також без рішення Київради» — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, до 2007 року земля в Протасовому яру мала рекреаційне призначення (для відпочинку), доки за часів Леоніда Черновецького Київська міська рада не передала її в оренду на 5 років ТОВ «Бора», яка згодом передала договір оренди до «Дайтона Груп». Активісти стверджують, що цей договір уклали 6 червня 2018 року, тобто, вже після завершення дозволу Київради на оренду цієї ділянки.

«Дайтона Груп» пов’язують з бізнесменами з Дніпра Генадієм Корбаном та Олегом Левіним.

Як ми повідомляли, «Дайтона Груп» планує зведення у Протасовому ЖК «Турбійон» з трьох висоток по 40 поверхів кожна, але Київрада повернула одній з ділянок в парку статус зеленої зони. Пізніше ОАСК заборонив «Дайтоні» будівництво у Протасовому яру.

Фото: Фейсбук