Прокуратура Києва продовжує відстоювати право держави на незаконно відчужені гуртожитки Національного авіаційного університету.

Верховний Суд підтримав позицію столичної прокуратури у справі щодо повернення державі незаконно відчужених гуртожитків Національного авіаційного університету. Про це повідомляє столична прокуратура.

Під час розслідування «встановлено, що приміщення двох гуртожитків по вул. Вітряні Гори у місті Києві площею понад 2 тис. кв. м та вартістю понад 12 млн грн, що перебували на балансі Національного авіаційного університету, у 2016 році на підставі низки підроблених та нікчемних документів і договорів незаконно вибули у власність комерційної структури», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у грудні 2016 року київська прокуратура звернулась з позовом до суду про повернення гуртожитків державі. Подільський районний суд та апеляційний суд Києва у задоволенні позову прокурора відмовили.

Столична прокуратура не погоджується із рішеннями суду, а тому оскаржила їх у Верховному Суді.

Станом на сьогодні суд касаційної інстанції підтримав позицію прокуратури. Відповідно – скасував рішення апеляційного суду Києва та направив справу на повторний розгляд до суду апеляційної інстанції, зазначивши, що прокурор обрав правильний спосіб захисту інтересів держави.

Прокуратура Києва планує вжити всіх можливих заходів, щоб повернути гуртожитки у державну власність.

Фото: НАУ