Таке рішення ухвалив Північний апеляційний господарський суд.

Північний апеляційний господарський суд підтвердив законність рішення суду першої інстанції, який визнав недійсними результати аукціону з продажу майна ДП «Національна кінематека України».

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

“Відповідне рішення суд апеляційної інстанції ухвалив 16 червня 2021 року. Тож 14 будівель та споруд загальною площею понад 5 тис. кв. м, що розмістилися на 8 га на околиці Києва мають бути повернуті у власність держави”, – йдеться у повідомленні.

Незаконність аукціону детективи досліджують у справі, в якій через змову службовців Мінкультури, ДП “НКУ”, арбітражного керуючого держпідприємства, а також приватних осіб будівлі продали на аукціоні за заниженою вартістю наперед визначеному приватному підприємству.

До суду звернулась юридична особа, яка не змогла на законних підставах взяти участь у аукціоні та подало позов про визнання його недійсним.

“НАБУ увійшло до справи як третя особа, і на підставі зібраних детективами матеріалів досудового розслідування, 15 лютого 2021 Господарський суд міста Києва визнав недійсними результати аукціону з продажу майна ДП “Національна кінематека України”. 16 червня 2021 року суд апеляційної інстанції підтвердив законність та обґрунтованість рішення суду першої інстанції, воно набрало законної сили”, – повідомили у НАБУ.

Нагадаємо, столична прокуратура повернула в держвласність гуртожитки НАУ.

Фото: facebook