Неназване товариство начебто намагалося отримати землю в незаконне користування.

Господарський суд Києва скасував незаконну реєстрацію права користування земельною ділянкою вартістю понад 24 млн грн у Голосіївському районі міста Києва за комерційним товариством. Про це повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора України у Facebook.

Повідомляється, що прокурором встановлено та доведено в суді, що товариство без відповідних правових підстав здійснило державну реєстрацію права користування земельною ділянкою площею 1,2 га.

«Ця ділянка належить до охоронюваної зони Національного музею народної архітектури та побуту України (с. Пирогів), який є унікальною етноландшафтною експозицією. На його території забороняється будь-яка діяльність, яка може негативно впливати на стан історико-культурних комплексів та об’єктів, або перешкоджати їх використанню за цільовим призначенням» — йдеться у повідомленні Офісу генпрокурора.

Господарським судом міста Києва позов прокуратури було задоволено, зазначають в ОГП. Назву компанії, яка намагалася отримати землю в користування, у відомстві не називають.

Редакція Kyiv Media звернулася до всіх профільних відомств за роз’ясненнями щодо ситуації з зазначеною земельною ділянкою.

Як ми повідомляли, столичні екологи вказують на вирубку дерев у Пущі-Водиці.

Фото: Фейсбук