Рішення було ухвалене на початку минулого року.

Касаційний суд у складі Верховного суду України визнав незаконним і скасував рішення Київради про розірвання договорів оренди землі під будівництво ЖК «Патріотика на озерах». Про це повідомляє Facebook-спільнота «Всі недобудови банку «Аркада».

Учасники спільноти посилаються на рішення Касаційного господарського суду від 11 листопада цього року, яке вже начебто є у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

В спільноті нагадують, що з ініціативою розірвати договори оренди на початку минулого року виступив міський голова Києва Віталій Кличко. 31 січня 2019 року Київрада їх розірвала (рішення №3/6659 про розірвання договорів оренди з ТОВ «Контактбудсервіс», землекористувачем банку «Аркада»). Після того «Контактбудсервіс» оскаржував це рішення у судах.

Нагадаємо, на початку осені банк «Аркада» було визнано неплатоспроможним і ліквідовано рішенням НБУ. Відтоді «Київміськбуд» мав провести аудит недобудов банку — його мають закінчити до 31 листопада. Інвестори «Аркади» виходять на мітинги під КМДА і незадоволені тим, що за будівництво квартир їм доведеться доплачувати. При цьому інвестори «Патріотики на озерах» вимагають, аби інфраструктуру їхнього ЖК будували за рахунок інших містян — тобто, за гроші міського бюджету.

Раніше ми писали про скандальне будівництво готелю на Андріївському.

Фото: фейсбук