Сьогодні, 5 липня, відбулося чергове засідання у справі Ігоря Павловського.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У Печерському районному суді розглядали справу за обвинуваченням ДБР колишньому заступнику міністра оборони України Ігорю Павловському. Екс-посадовця підозрюють у змові з підприємством «Кузня на Рибальському» у виготовленні неявісної військової техніки.

Сьогодні, 5 липня, під Печерським судом зібралися ветерани, активісти та волонтери – підтримують генерал-лейтенанта Ігоря Павловського. Прийшло близько 100 осіб.

Станом на 15:00 засідданя щодо цієї справи вже закінчилося.

Журналісту телеканалу «Київ» вдалося поспілкуватися з Ігорем Павловським.

«Ситуація абсолютно безглузда. Я вважаю, що вона політично замовна. Тому що це все прописано в підозрі. Розуміючи те, що відбувається наразі, це насамперед якісь резонансні події, які повинні закрити якісь негаразди в нашому суспільстві», – зазначив екс-посадовець.

Цікаво, що суддя справи взяв самовідвід. Відтак, сьогодні, 5 липня, о 16:30 відбудеться авторозподіл, що визначить нового суддю по справі.

Наразі є три варіанти розвитку подій:

  1. Суддя візьме час на ознайомлення зі справою.
  2. Суддя одразу призначить нове засідання.
  3. Судове засідання продовжиться відразу сьогодні.

Цікаво, що Тетяна Чорновол, активістка Революції Гідності, назвала суд на Павловським – виконання Офісом президента України замовлення Москви. Пані Тетяна також зазначила, що проти генерала Павловського в Москві порушено три кримінальні справи саме за оборону Маріуполя.

Нагадаємо, через поставку неякісної військової техніки, минулої п’ятниці слідчі ДБР оголосили про підозру колишнім посадовцям Міноборони та менеджменту «Кузні на Рибальському». За даними слідства, голова правління ПраТ підбурив заступника міністра оборони укласти державний контракт саме з його підприємством. Своєю чергою, посадовець Міністерства доручив підлеглим керівникам одного з Департаментів не перешкоджати укладенню контрактів на будівництво катерів з Кузнею на Рибальському.

За військові катери заплатили понад 443 мільйони гривень та передали їх до ЗСУ без додаткових перевірок. У ДБР повідомили, що катери не відповідали оперативно-тактичним вимогам ЗСУ.

Фото: скріншот