Йому повідомлено про підозру у держзраді й порушенні територіальної цілісності, пропаганду війни та закликах до насильницької зміни влади.

Про це повідомило Державне бюро розслідувань

Так, слідство встановило, що ексдепутат, перебуваючи на території росії, взяв участь в одному з пропагандистських шоу на телебаченні рф. Він публічно закликав вище керівництво росії до насильницької зміни конституційного ладу і захоплення державної влади в Україні. Крім того,пропонував фізично усунути президента України та інших високопосадовців держави, а також публічно закликав до ведення агресивної війни на території нашої країни.

Саме тому за зверненням Державного бюро розслідування, суд надав дозвіл на заочне розслідування стосовно колишнього народного депутата України Іллі Киви за підозрою у державній зраді.

Наразі слідчі Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Офісу Генпрокурора здійснюють спеціальне досудове розслідування стосовно екснардепа Іллі Киви. Йому повідомлено про підозру у держзраді й порушенні територіальної цілісності, пропаганду війни та закликах до насильницької зміни влади.

Фото: Фейсбук