Державне бюро розслідувань продовжує роботу щодо виявлення незаконно набутого майна Медведчука, Козака і їх родичів.

Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

У повідомленні зазначили, що за поданням Державного бюро розслідувань (ДБР) суд наклав арешт на корпоративні права і рахунки підприємств родичів народних депутатів України Віктора Медведчука та Тараса Козака.

«За ініціативи Державного бюро розслідувань суд наклав арешт на корпоративні права та рахунки суб’єктів господарювання, що належать родичам народних депутатів України Віктора Медведчука та Тараса Козака. На заарештованих рахунках знаходилось понад 40 млн грн», – поінформували правоохоронці.

Kyiv Media

У дописі додали, що Державне бюро розслідувань продовжує роботу щодо виявлення незаконно набутого майна Медведчука, Козака і їх родичів. Зокрема, у середу працівники територіального управління ДБР Львова провели чергові обшуки на об’єктах, пов’язаних з родинами цих депутатів. Слідчі дії відбувалися за шістьома адресами, одна з них – на Київщині, решта – на території Львівської області.

Обшуки проводилися у межах кримінального провадження за підозрою у зловживанні владою та порушенні правил охорони або використання надр та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 364, ст. 240, ч. 2 ст. 209 КК України). У ДБР зазначили, що родичі Козака та Медведчука є суб’єктами справи щодо незаконного видобутку піску на двох кар’єрах на Львівщині. У ході цих слідчих дій було вилучено цінні картини, предмети антикваріату, інші коштовності.

Kyiv Media

За цим фактом, ДБР ініціювало питання щодо накладення на речі арешту та їх передачі до Національного агентства з управління активами.

Фото: ДБР