Зранку 18 травня близько 20 правоохоронців хотіли потрапити в квартиру Віталія Кличка. Частина візитерів була у формі, частина - в цивільному.

Відео показали у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Відео зняли камери спостереження зсередини будинку, де мешкає Віталій Кличко. На кадрах видно, що СБУ та фіскали зайшли до будівлі дуже рано – після 6-ї ранку. Загалом зо два десятки правоохоронців заходять в під’їзд. Частина у формі та озброєна, частина – у цивільному.

Двоє з них підійнялися на поверх, де знаходиться квартира міського голови. Кілька разів дзвонили в його помешкання. Згодом – у двері сусідки навпроти. Після того, як правоохоронцям ніхто не відкрив, вони ще деякий час залишалися на сходовій клітці.

Зазначимо, пізніше СБУ пояснила, що ранкові обшуки 18 травня у будинку, де проживає мер Віталій Кличко, до очільника столиці не мають стосунку.

Згодом Державна фіскальна служба України повідомила, що обшуки в будинку, у якому розташована квартира Кличка, були пов’язані із затриманням злочинної групи, яка начебто займалася продажем контрафактних паливно-мастильних матеріалів.

Сам мер Києва вважає, що це не випадково, особливо після того, як минулого тижня прокуратура да фіскали прийшли з обшуками у будівлі КМДА та підконтрольні їй департаменти і комунальні підприємства.

Фото: скріншот