Ще кілька університетів України виступили проти призначення Сергія Шкарлета міністром освіти.

Студентський парламент Київського національного університету імені Тараса Шевченка публічно виступив проти призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки України. Про це йдеться у відкритому листі студпарламенту.

«На наше щире переконання, Міністр освіти і науки України повинен не лише пропагувати засади академічної доброчесності, а й сам їх дотримуватися. Міністром освіти не може бути людина, яка допустила плагіат у своїй науковій праці», – йдеться у листі.

Студпарламент зазначає, що приєднується до позиції студентської спільноти Українського католицького університету, Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, Києво-Могилянської академії.

Також студенти КНУ анонсували акцію протесту проти призначення Шкарлета. Мітинг відбудеться 21 грудня о 18:00 під Офісом президента України. Скандал навколо Шкарлета розгорівся через те, що його звинувачують у плагіаті в наукових роботах.

Додамо, що в.о ректора КНУ імені Шевченка Леонід Губерський раніше підписав листа «за» призначення міністром освіти Сергія Шкарлета.

Верховна Рада проголосувала вчора, 17 грудня, за призначення Сергія Шкарлета міністром освіти, віддавши за відповідне рішення 226 голосів. Коли він складав присягу навколо вигукували «ганьба». Цікаво, що згодом окремі депутати почали заявляти про кнопкодавство під час голосування за призначення Сергія Шкарлета. Голова Верховної ради Дмитро Разумков  доручив вивчити ситуацію регламентному комітету парламенту.

Нагадаємо, Київський національний університет імені Шевченка продовжить навчання в дистанційному форматі до кінця року.

Фото: Фейсбук