Відеозаписам всього три дні, тож камера у душі гуртожитку №7 Київського політеху з'явилась нещодавно.

Про це повідомили у програмі “Київ. NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Відомо, що відеозаписи, зроблені камерою у душовій, передали правоохоронцям. Поліція з цього приводу відкрила справу. Записам, які були збережені на флеш-носій, всього три дні.

Як розповіла студентка 3 курсу Олександра, камеру помітила одна зі студенток, яка прийшла в душ помитися. Камера була захована у вентиляційній трубі. Дівчина не одразу зрозуміла, що це – тож принесла стільчик, аби дістатися до вентиляції. Згодом стало ясно, що це камера.

Студентка покликала завідувачку гуртожитку, разом вони повідомили про цей інцидент у поліцію.

Проте, як повідомила народна депутатка Інна Совсун, котра вирішила надати цій історії розголосу, начебто комендатка гуртожитку спершу підтримувала дівчат, а згодом почала просити студенток не писати заяв до поліції і навіть, за словами депутатки, шантажувала мешканок гуртожитку через їх порушення щодо заборони куріння цигарок в приміщенні.

Другокурсниця КПІ Анна у коментарі телеканалу “Київ” спростувала цю інформацію:

“Нас ніхто не просив забирати наші заяви. Навпаки – нас підтримує в цьому рішенні і адміністрація студмістечка, і адміністрація КПІ“, – зазначила студентка і додала, що окремі дівчата вимагали серйозного покарання для студента, який виявився винуватцем цієї події. А комендатка хотіла “збавити градус” напруги, аби щодо студента не застосовували самосуд.

Камеру, як виявилося, встановив другокурсник КПІ, який вивчає в уінверситеті інформаційні технології.

За словами директора студмістечка Олександра Рищенка, до камери була під’єднана флешка, на яку і записувалися ролики з душової. А щоби пристрій не розрядився – він був під’єднаний до павер-банку.

Рищенко спростував інформацію про те, що комендантка вимагала у дівчат забирати заяви з поліції. Жінка просто намагалася заспокоїти знервованих і обурених студенток.

Тим часом студента, який встановив камеру, виключили з гуртожитку до завершення розслідування.

 

Поліція відкрила кримінальне провадження

З приводу цієї події в КПІ відкрито кримінальне провадження за статтею 182 частина перша – порушення недоторканності приватного життя. Наразі слідчі проводять усі необхідні слідчі дії. Результати будуть у понеділок. Особу підозрюваного встановлено, його поки не затримано. Збирається вся доказова база для оголошення підозри“, – прокоментували у поліції Солом’янського району виданню “Сегодня”.

Фото: скріншот