Тепер до університету заборонено приходити в одязі з "неформальною символікою та атрибутикою".

Про це йдеться у  розпорядженні про дрес-код для студентів Національного авіаційного університету (НАУ).

Документ за підписом ректора НАУ Максима Луцького опублікований на Facebook-сторінці групи “КПІ live”.

Його підписав новий ректор Максим Луцький, призначення якого у лютому цього року викликало хвилю обурення та звільнень викладачів.

Цим документом керівник національного вишу вирішив “підвищити репутацію установи високої культури“. У новому дрес-коді, підписаному 5 липня 2021 року, міститься цілих 11 заборон для студентів та працівників НАУ.

Зокрема у розпорядженні є цікавий пункт з дивним формулюванням про те, що “одяг повинен вдіповідати зросту, виражати повагу господаря до самого себе і суспільства“.

Також у виші під знаком табу:

  • декольте, яскраві сорочки і топіки
  • макіяж має бути стриманий у осіб жіночої статі
  • купальники, халати і шорти
  • неформальна символіка та атрибутика
  • короткі спідниці (довжина спідниці не повинна перевищувати 10 см від коліна).

10 лютого міністр освіти Сергій Шкарлет призначив ректором НАУ Максима Луцького – наприкінці січня він переміг на виборах з результатом 63,9% голосів. Максим Луцький повернувся до університету після п’яти років перерви.

До цього він працював радником прем’єра Миколи Азарова. До Революції гідності також очолював Солом’янську райдержадміністрацію у Києві, а у 2019 році балотувався до Верховної Ради у мажоритарному окрузі від партії ОПЗЖ. А ще він є кумом Дмитра Табачника, міністра освіти і науки часів Януковича.

Раніше ми писали, скільки коштує навчання в університетах Києва.

Фото: фейсбук