Поліція затримала стрільця по "гарячих слідах" на проспекті Лобановського.

Про це повідомляє поліція Києва та інформує програма “Київ.NewsRoom” телеканалу “Київ”.

Поліція завдяки камерам відеоспостереження, встановлених у рамках програми «Безпечне місто», встановила напрямок руху автомобіля правопорушника. Виявилося, що фігурант залишив свій транспортний засіб у Печерському районі столиці та пересів у інше авто. Після чого поліцейські зупинили автівку на проспекті Валерія Лобановського та затримали зловмисника. Наразі правоохоронці проводять з ним першочергові слідчі дії. За фактом стрілянини вже відкрито кримінальне провадження.

У подальшому буде вирішено питання щодо повідомлення затриманому про підозру”, – сказала в коментарі телеканалу речниця київської прокуратури Надія Максимець.

Вона додала, що у зловмисника вилучили зброю і дозвіл на зберігання зброї. Документи перевіряються на відповідність.

Деталі того, як все сталося – довідувалася знімальна група телеканалу “Київ” на місці події. Цікаво, що попри нещодавню стрілянину ремонт дороги продовжився. Дорожники, які були свідками інциденту, зазначили, що це сталося близько 13:30 години. Тут саме відбувався ремонт дороги.

Він зупинився і почав всиловлювати своє обурення у грубій формі. Тут просто дуже вузький проїзд, але машини якось роз’їжджаються. Він вийшов, спочатку почав лаятися, а потім дістав пістолет і вистрелив – один раз в повітря, другий раз – в ногу оператору фрези, після чого спробував зникнути… Приїхала поліція, викликали “швидку“, – зазначили дорожники.

Їм стало відомо, що потерпілому лікарні будуть зашивати ногу у місці поранення.

Таке трапляється часто. Обурених багато – кидаються з кулаками, нецензурною лайкою. До стрільби правда ще жодного разу не доходило“, – говорять дорожники.

Фото: Фейсбук