Болард на момент ДТП був у неправильному положенні.

Український режисер Любомир Левицький потрапив у ДТП через болард, який піднявся просто під його машиною. Постановник заявив, що збирається писати заяву, адже його авто дуже пошкоджено. Проте у компанії-виробника стовпчиків вважають, що водій сам винен. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

За словами Любомира Левицького, він буде писати заяву до поліції, не лише через пошкоджений автомобіль, але й через те, щоб така ситуація не склалася з іншими “керманичами”.

Журналісти телеканалу “Київ” звернулия з коментарем до КМДА. Там повідомили, що не несуть відповідальність за цю територію. Зі слів адміністрації, за неї відповідає компанія-підрядник, яка проводить ремонтні роботи.

У компанії Pillar-System зазначили, що пристрій міг бути у неправильному положенні.

“Судячи з того, в якому положенні знаходиться болард, цей болард або не опустився до кіцня в той момент, коли на нього наїхав автомобіль, або вже почав підніматися і не встиг уже – або піднятися, або опуститися. Тобто він знаходився в якомусь проміжному положенні”, – пояснив керівник проєктів компанії Pillar-System.

Кроім того, у компанії зауважили, що водій повинен був сам перевірити болард на справність.

Нагадаємо, на Пейзажці “заглючив” болард та пошкодив машину режисера Любомира Левицького. Антипаркувальний стовпчик, який піднявся під машиною, пошкодив бампер та піддон автівки, а все мастило витекло на дорогу.

Фото: Фейсбук