Із них першу дозу вакцини отримали більш, як півтора мільйона людей.

Про це повідомив міський голова Віталій Кличко в Facebook.

За його словами, ситуацію із розповсюдженням коронавірусу в столиці вдалося дещо стабілізувати.

Так, Київ залишається лідером за темпами вакцинації в Україні. Загалом від початку кампанії в столиці зробили майже 3 мільйона щеплень. Із них першу дозу вакцини отримали більш, як півтора мільйона людей. Повністю імунізовані (двома дозами) – понад 1 мільйон 400 тисяч мешканців міста. Тільки минулої доби в Києві зробили майже 32 тисячі щеплень.

У столиці працюють 157 пунктів вакцинації. А також 21 мінівакцинальний центр на базі Центрів первинної медико-санітарної допомоги та 63 мобільних бригади. Від початку вакцинальної кампанії був відкритий центр щеплень на території Міжнародного виставкового центру. А з осені почали працювати тимчасові вакцинальні центри і в ТРЦ. Сьогодні їх 45.

Щепитися в столиці сьогодні можна чотирма вакцинами: CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer і Moderna, які місто отримали від Міністерства охорони здоров’я.

“Я закликаю киян і всіх українців іти й щеплюватися. Вакцина є. Пункти вакцинації працюють. Тому не слухайте дику пропаганду антивакцинаторів! Бо, за словами фахівців, медиків, 98 відсотків госпіталізованих хворих на коронавірус – не щеплені. І помирають, в абсолютній переважності, не вакциновані пацієнти”, -закликав Кличко.

Нагадаємо, у МОЗ підготували новий дайджест медичних спростувань міфів про вакцинацію.

Фото: facebook