Станом на 25 жовтня опалення увімкнули у 5,2 тисячі житлових будинків, які обслуговуються комунальними підприємствами, що становить 65%.

Про це повідомляє КМДА.

Також тепло подали в майже 400 будинків ОСББ, ЖБК, інвестиційні та відомчі, що складає близько 20%.

Зазначені житлові будинки підключаються винятково за індивідуальними заявками їх органів правлінь. Без відповідної заявки на підключення теплопостачальна компанія не може підключити будинок до тепла.

“З різних причин, зокрема, прагнучи зекономити енергоносії, більшість будинків не звернулись для підключення. Міська влада наполегливо просить поінформувати про ці рішення мешканців будинків або звернутись із відповідними заявками”, – зауважили в КМДА.

До слова, незважаючи на збільшення затрат підприємства через зростання вартості газу, тарифи на тепло КП «Київтеплоенерго» для категорії «населення» підвищуватися не будуть. Київська міська рада прийняла рішення про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Київтеплоенерго» на 2 млрд грн. Це один із необхідних кроків, щоб забезпечити стабільне проходження опалювального сезону і не допустити зростання тарифів на тепло для населення. Рівень вартості тепла для мешканців багатоквартирних будинків залишається незмінним уже впродовж трьох років поспіль.

Столична система теплопостачання Києва є однією з найбільших в Європі. Це комплекс із трьох потужних теплоелектроцентралей, майже 200 котелень і понад 2,7 тис. км теплових мереж. Їх планово виводять в роботу на повну потужність, щоб уникнути різкого збільшення теплового навантаження та запобігти аварійності.

Нагадаємо,  23 жовтня у столиці, вже повноцінно, почався опалювальний сезон. Проте цей процес триватиме тиждень: деталі ми писали тут.

Фото: unsplash