Нині роботи тривають на усіх частинах споруди.

Місто обіцяє запустити рух Подільсько-Воксресенським уже в грудні. 

Про це йдеться в сюжеті “Київ.NewsRoom” телеканалу “Київ”.

Наразі на правій частині мосту виконали велику кількість робіт. Зокрема, фактично готовий з`їзд мосту на вулицю Набережно-Рибальську, а також готовий заїзд на міст із вулиці Набережно-Хрещатицької.

На вулиці Валів з`явиться новий світлофор, який запускатиме автівки на міст.

На лівому березі мосту залишилося більше робіт. Там вже будують конструкції тунелів метрополітену, а саме 4-тої гілки метро. Мова йде про лінію, яка йде на Троєщину.

Kyiv Media

Kyiv Media

За словами мера Віталія Кличка, навантаження транспорту високе і міст потребує додаткового сполучення між правим берегом.

“До кінця року Подільсько-Воскресенський міст гарантовано буде відкрито”, – повідомив мер.

Наразі на першому етапі робіт на міст можна буде заїхати з вулиці Оноре де Бальзака. Там тривають підготовчі роботи для будівництва дороги вздовж  трамвайної колії. Далі ця дорога підніматиметься на нову естакаду  і згодом – на саму конструкцію мостового переходу.

Сьогодні на мосту мають запустити підсвітку, яка буде фінальною.

Як повідомив Кличко, на сьогодні в основних конструкціях побудовано: естакаду на Рибальському півострові, лівоповоротний з’їзд з Подільсько-Воскресенського мостового переходу на вулицю Набережно-Рибальську, естакаду на Трухановому острові, міст через річку Десенка, естакаду в урочищі Горбачиха, заїзд на Подільсько-Воскресенський мостовий перехід з вулиці Набережно-Хрещатицької в районі вулиць Верхній і Нижній Вал.

Виконали роботи з асфальтування підходів до заїзду на мостовий перехід із вулиці Набережно-Хрещатицької в районі вулиць Верхній і Нижній Вал, розширили Набережно-Хрещатицьку на ділянці від вулиці Хорива до вулиці Верхній Вал. Влаштували зливну каналізацію, футляри для перекладання електричних мереж, виконали роботи з захисту існуючих мереж зв’язку, заасфальтували міст через річку Десенка.

Завершили і натяжіння вантів аркового мосту через річку Дніпро. Прогонова будова мосту вже знаходиться у проектному положенні.

Влаштували також фундаменти та опори шляхопроводу через залізницю.

Сьогодні тривають роботи з монтажу деформаційних швів мосту через Дніпро, нанесення антикорозійного захисту.

Демонтаж надводної частини тимчасових опор мосту планують завершити до кінця місяця. Паралельно демонтують і підводні частини тимчасових опор.

Монтують сьогодні також шумозахисний бар’єр естакади на Рибальському півострові та лівоповоротного з’їзду на вулицю Набережно-Рибальську. Будують огороджуючі конструкції метрополітену та облаштовують насип на Русанівських садах.

Також розпочали підготовчі роботи з будівництва дороги від транспортної розв’язки на перетині вулиці Бальзака та проспекту імені Шухевича до Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

Нагадаємо, на Подільсько-Воскресенському мосту планують до кінця року запустити автомобільне сполучення.

Фото: Київ ТБ