На сьогодні в Києві проведено майже 113 тисяч щеплень.

Столиця отримала чергову партію вакцини CoronaVac. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург, пише сайт КМДА.

За її словами, 20 640 доз будуть використані для щеплення паралімпійців, співробітників Держспецзв’язку, прокуратури, працівників санаторно-курортних закладів та осіб із листа очікування «ДІЯ».

«Усього ж на сьогодні у Києві проведено 112 930 щеплень. Зокрема, це медичні працівники, працівники Центру громадського здоров’я, лабораторного центру, соціальні працівники, маломобільні громадяни, вчителі задіяні у ЗНО, паралімпійці, працівники МВС, утриманці та працівники інтернатів для людей похилого віку, а також охочі з вікової групи 65+», – поінформувала чиновниця.

Гінзбург наголосила, що вакцинація у столиці проходить відповідно до дорожньої карти Міністерства охорони здоров’я України. Її начебто проводять спеціально навчені медики, що працюють у додаткових 98 пунктах щеплення на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги районів, а також медики 15-ти мобільних бригад.

«Крім того, наразі місто підготувало ще 10 мобільних бригад для роботи на платформі Pfizer. Вони розпочнуть вакцинацію, як тільки в Україні з’явиться ця вакцина у необхідній кількості», – додала чиновниця.

Як ми повідомляли, сьогодні до столиці прибула партія вакцини Pfizer-BioNTech.

Фото: Фейсбук