Сквер розташований по вул. Драгоманова, 10-в у Дарницькому районі.

Задля облаштування скверу навколо озера Вулик у столиці оголосили тендер на виконання робіт з розробки проєктно-кошторисної документації.

Повідомляє Київрада.

У квітні 2021 року, під час коригування бюджету, було передбачено фінансування на облаштування скверу на земельній ділянці площею 1,09 га, яка розташована по вул. Драгоманова, 10-в у Дарницькому районі.

 «Київська міська рада присвоїла статус скверу території навколо озера Вулик, це водночас унеможливить забудову цієї території. Цього року за моєї ініціативи були внесені коригування до бюджету та передбачено фінансування на перший етап облаштування скверу. Важливо проводити роботи з благоустрою зелених зон, особливо, біля озер, які є важливими водними об’єктами для міста», – зауважив депутат Київської міської ради, перший заступник голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Григорій Маленко.

Цього тижня у КО “Київзеленбуд” оголосили тендер на виконання робіт з розробки проєктно-кошторисної документації задля облаштування скверу.

Нагадаємо, раніше ми писали про ремонт скверу на Святошині: протягом місяця в зеленій зоні встановлять флагшток.

Фото: facebook