Бізнес хочуть підтримати на тлі обмежень в пандемію.

З метою надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктами малого та середнього підприємництва в Києві внесено зміни Комплексної міської цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2019-2022 роки. Таке рішення прийняли депутати сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання.

Рішення підтримав 81 депутат.

Як зазначили у Київській міській раді, метою прийняття даного рішення є підтримка малого та середнього підприємництва в місті Києві, враховуючі обмежувальні заходи, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусу Covid-19, шляхом збільшення видатків на надання у 2021 та 2022 роках фінансово-кредитної підтримки суб’єктами малого та середнього підприємництва.

Змінами до Програми передбачається збільшення кількості суб’єктів малого та середнього підприємництва, які зможуть отримати фінансово-кредитну підтримку у 2021 та 2022 роках. Обсяг бюджетного фінансування завдань та заходів у наступному році буде збільшено на суму понад 107 млн грн.

Необхідність прийняття змін до Комплексної міської цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2019-2022 роки обумовлено дорученням Київського міського голови Віталія Кличка.

Як ми повідомляли, сьогодні Київрада має внести зміни до бюджету.

Фото: Фейсбук