Її будівництво начебто лише частково вирішить транспортні проблеми міста.

Нова Київська обхідна дорога в тому вигляді, в якому вона пропонується кредиторам, лише частково вирішить транспортні проблеми міста. Про це пише у своєму Facebook київський урбаніст Віталій Селик.

Він нагадує, що об’їзну дорогу задумали ще Генплані Києва 1966 року. Її планували поєднати з залізницею, яка має обійти Київ, щоб здешевити вартість робіт.

За словами Селика, КОД разом з новою залізницею, зокрема, знизить рівень шуму в межах міста, підвищить рівень безпеки та покращить мобільність. 

«Відведення товарних поїздів від центру Києва дозволить більше використовувати колії столиці для пасажирських перевезень. Той же трам-трейн вже не буде виглядати фантастикою. Перенесення пасажиропотоків на залізницю дозволить зменшити навантаження на дороги міста і відповідно затори (…) Винесення з Києва товарних станцій дозволить зменшити кількість вантажівок, які здійснюють міжміську логістику» — пише він.

Як ми повідомляли, за планом, презентованим в серпні минулого року, передбачається спорудження обхідної дороги біля Києва загальною протяжністю 149,8 кілометра за 85 мільярдів гривень.

Зауважимо, що ще в липні минулого року стало відомо, що КМДА заклала у новий Генплан будівництво нової залізничної розв’язки навколо столиці. За планом, новий вузол має пройти від Ніжинського до Коростенського напрямків і з часом розвантажить столичні колії, які нині перенасичені перевезеннями.

Тим часом, на Київщині планують відкрити ще два залізничних маршрути.

Фото: Фейсбук