Київ став першим містом в Україні, де BMW і MINI Україна вирішили протестувати нову модель каршерінга.

Інноваційний парк UNIT.City спільно з BMW і MINI Україна оголосили про запуск пілотного проекту оренди електромобілів для резидентів парку.

Наразі скористатися сервісом можуть резиденти і співробітники парку UNIT.City, у яких є водійське посвідчення та досвід керування авто понад 2 роки.

Перші 2 години користування автомобілями – безкоштовні. Наступні години оплачує компанія, в якій працює резидент – 199 гривень – третя година, кожна наступна – 499 гривень.

«Коли забув щось вдома, коли терміново потрібно в центр, коли просто хочеш розвіятися… — відсьогодні новенькі електричні автівки завжди доступні! Просто бронюєш час і вирушаєш в дорогу», – зазначає компанія.

Щоб взяти машину, потрібно верифікувати за допомогою Діджитал-асистента UNIT.City, забронювати електромобіль і в зазначений час забрати ключі в Центрі Резидентів. Після кожної поїздки автомобілі повертаються в парк і проходять повну санітарну обробку.

При цьому користувачам не потрібно довго реєструватись, заповнювати анкети чи збирати купу документів: одного разу верифікувавшись в системі, автівки відразу бронюються.

Нагадаємо, Мінцифра домовилась із UNIT.City розвивати технологію 5G та «Дію».

До слова, для охочих будуть доступні такі моделі: BMW i3 і MINI Cooper SE.

Фото: facebook