Компанія Delfast виробляє продукцію на базі київського підприємства ЕЛМІЗ, до 1996 року відомого як Київський радіозавод.

Стартап з виробництва електровелосипедів Delfast зібрав $ 3,4 млн від інвесторів з усієї України. Про це у прямому включенні розповів кореспондент програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Спочатку стартап хотів зібрати рівно 3 мільйони доларів, але у підсумку привернув на 400 000 доларів більше. Delfast з’явився у 2014 році і спочатку був задуманий як кур’єрська служба доставки.

«В 2014 році у нас була перша еко-доставка в Україні, за годину, зараз наша стратегія — це байк для щоденного використання (…) Це швидкість до 50 км/год, ми у Форбсі в рейтингу найшвидших байків 2021 року» — розповіла Яна Андьол, піар-директорка Delfast.

Вартість одного байка Delfast — 6 800 доларів. В компанії обіцяють, що байки, які випускатимуть для внутрішнього ринку, коштуватимуть дешевше.

На початку квітня стало відомо, що Delfast та ЕЛМІЗ домовилися про спільне виробництво електровелосипедів на базі Київського радіозаводу. До кінця року планується виробляти по 50 байків щомісяця.

Байками Delfast нещодавно почали користуватися поліцейські мексиканського міста Мехікалі, столиці штату Нижня Каліфорнія. Також ці електровелосипеди часто купують в США.

Як ми повідомляли, у Києві впродовж року з’явиться 100 кілометрів велодоріжок.

Фото: Фейсбук