Основним кольором айдентики став зелений, колір улюбленої лампи Михайла Булгакова, яка знаходиться в колекції музею і є акцентним атрибутом інтер'єру.

13 вересня на Андріївському узвозі в рамках щорічного фестивалю «Булгаков-FEST» пройшла презентація нового сайту і дизайн-коду Музею Михайла Булгакова. Про подію пишуть на офіційній сторінці музею в Facebook.

Продовжуємо перегляд програми міні-Булгаков-FEST! Просто зараз:Презентація дизайн-коду та нової електронної платформи музею Міхаїла Булгакова (творча колаборація Seventeam і Studio LLIWELL)Захід відбувається за підтримки фонду «Кульурні новації».

Опубліковано Bulgakov museum in Kyiv Неділя, 13 вересня 2020 р.

Ініціатором створення нової айдентики музею став засновник агенції Seventeam Дмитро Федоренко. Він залучив до роботи над проєктом дизайн-студію Lliwell, відеопродакшн Lininiscence і благодійний фонд «Культурні новації».

У логотипі використали обриси вікон будинку, де на початку ХХ століття жила родина Булгакових і де зараз розташовано музей. В айдентиці використали чорно-білі напівтонові зображення.

Зелений колір взяли з абажуру лампи Булгакова, яка є в колекції музею. Це лампа, яку письменник купив на свій перший гонорар і вона стала його улюбленою.

Для музею також створили відеогід і новий сайт, на якому є функції швидкого замовлення екскурсій та можливість зробити пожертву. Пізніше додадуть інтернет-магазин книг і сувенірів.

За словами розробників, фінальну версію платформи можна буде побачити вже в кінці 2020 року.

Розробка ляже в основу майбутніх платформ для музеїв України, на яких вони також зможуть здійснювати фандрайзинг, продажу та управління екскурсійними програмами.

Нагадаємо, віртуальний музей Ігоря Сікорського запрацює в тестовому режимі у жовтні.

Фото: facebook