Київводоканал — не лише водопостачання, ремонтні роботи та ліквідації аварій, але тепер й кіномистецтво.

В столиці знімальним майданчиком для одного з епізодів серіалу став — водопровідний колодязь.

Про це повідомляє Київводоканал на своїй сторінці в Facebook.

🧑‍🔧Київводоканал не лише забезпечує цілодобове водопостачання та водовідведення, не лише оперативно ліквідує аварійні…

Опубліковано Київводоканал Середа, 29 липня 2020 р.

Сьогодні ми ще й зробили свій внесок у розвиток українського кіно. Один з наших водопровідних колодязів став справжнім знімальним майданчиком для нового художнього серіалу! І без допомоги наших фахівців митцям було б непросто втілити свої творчі задуми, — йдеться в повідомленні.

Як зазначає підприємство в коментарях допису, зйомки проводить продакшн Ivory Films на замовлення каналу «Україна». 40-серійна драма «Виклик» створюється у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій. Героями нової картини, яку глядачі побачать на екранах восени, стануть пожежники, піротехніки, альпіністи, кінологи, водолази, психологи та парамедики. «Виклик» познайомить українців з професією рятувальника та розповість про ДСНС.

Головні ролі у фільмі зіграють Сергій Кучеренко, Геннадій Попенко, Олена Завгородня, Володимир Гончаров, Олексій Хільский, Дмитро Бурма, Тамара Морозова, Євгенія Нечипоренко, Михайло Кришталь. Режисерами-постановниками картини стали Дмитро Пометньов і Євген Доронін. Оператор-постановник – Іван Бородін.

Знімається соціально-освітній серіал про роботу рятувальників, мета якого — навчити глядачей не потрапляти у надзвичайні ситуації та правильно діяти у разі потрапляння до такої ситуації.

Фото: facebook