Незабаром у світ має вийти другий наклад фотокниги, який буде трохи зміненим.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Київ – це не тільки звичні краєвиди на Дніпро та церкви. Фотограф Сергій Рістенко вирішив показати столицю з іншого боку. Чоловік знімає різні райони міста на сході сонця. Торік Рістенко навіть випустив фотокнигу «KYIV. ON AIR» – це перший український фотоальбом, знятий винятково з дрону.

В ефірі телеканалу «Київ» фотограф розповів, що надихнуло його на створення світанкових світлин.

«Це дуже смішна історія. Я собі купив велосипед і не мав змоги на ньому кататися, адже постійно був зайнятий чимось. Однак із часом вирішив, що все ж таки кататися я мушу, а єдиний вільний час – лише на світанку. Спочатку я просто катався і милувався, а потім зрозумів, що це потрібно знімати. Потім “втягнувся” і зробив собі на цьому ім’я», – пригадав Сергій Рістенко.

Більшість фотографій пан Сергій виставляє у своїх соцмережах, де їх може побачити кожен. Однак фотограф хотів зробити свої світлини більш «публічними». Так і з’явилася ідея створення фотокниги «KYIV. ON AIR».

«Я по роботі часто спілкуюся з іноземцями. Вони кажуть, що зі світлин нашого міста здається, що в нас найправославніша столиця, адже всюди – одні церкви. Водночас гостям міста навпаки більш цікаво дивитися на спальні райони. Так я і вирішив зробити книжку саме про Київ. Це, до слова, була перша фотокнига України, де всі світлини зроблені з дрону», – розповів Сергій Рістенко.

До фотокниги «KYIV. ON AIR» зібрані знімки пана Сергія за 3 роки.

Цікаво, що перший наклад книги вдалося продати за 4 місяці. Його видала за власний кошт команда Сергія.

«Я постійно з собою ношу дрон, адже бувають такі моменти, які потрібно знімати просто тут і зараз», – наголосив Сергій Рістенко.

Також Сергій Рістенко розповів, що наприкінці червня у світ має вийти другий наклад фотокниги, який буде трохи зміненим.

Фото: Сергій Рістенко