Є підозри, що Віктор Андрущенко має фальшивий український паспорт. «Соколу» можуть зарахувати технічні поразки в останніх 10 матчах через білоруське громадянство гравця.

Навколо гравця «Сокола» Віктора Андрущенка розгорається скандал. Інший клуб УХЛ — «Кременчук» — звернувся до керівництва ліги з проханням перевірити дані щодо громадянства Андрущенка, повідомляє «Київ. NewsRoom» на телеканалі «Київ».

Повідомляється, що Андрущенко раніше виступав у Білорусі, і там у всіх документах називався громадянином цієї країни. Також як білорус він значиться в заявці «Сокола» на нещодавній Континентальний кубок. При цьому в змаганнях УХЛ він проходить як громадянин України.

Перевірка Лігою паспорту громадянина України Віктора Андрущенка через Державну міграційну службу показала, що документ — недійсний. Якщо розслідування покаже, що мала місце фальсифікація, то в усіх матчах, в яких грав Андрущенко — а їх станом на зараз десять — згідно з регламентом «Соколу» будуть зараховані технічні поразки.

В заяві «Сокола» з цього приводу йдеться про те, що «за всіма основними базами даних, які існують у нашій державі, Андрущенко Віктор Вікторович є громадянином України».

«Повинні також нагадати, що два роки тому схоже непорозуміння з подачі клубу «Кременчук» виникало стосовно хокеїста «Донбасу» Олександра Матерухіна. Але тоді ліга з якихось причин не стала проводити розслідування і дозволила гравцеві Матерухіну продовжити виступи в УХЛ без статусу легіонера» — йдеться в повідомленні клубу.

Нагадаємо, під час крайнього матчу «Сокола» сталася бійка між гравцями.

Фото: Фейсбук