Президент Української ресторанної асоціації закликає міську владу посприяти швидшому відкриттю літніх майданчиків у Києві.

Про це йдеться в сюжеті «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Президент Української ресторанної асоціації Сергій Трахачов розповів, що наразі вони розіслали чергову порцію листів по всій країні з приводу дозволу роботи літніх майданчиків в закладах.

За його словами, міській владі варто переглянути рішення та дозволити роботу терас раніше запланованого часу.

«Це те, що може зробити влада, аби допомогти громаданям виживати в цей складний час. Оскільки робота на відкритому повітрі як для споживачів, так і для робітників – є безпечною. Про це неодноразово говорив Міністр охорони здоров`я. Тому незрозуміло, чому робота літніх майданчиків ще досі під забороною», – зауважив Сергій.

Ведучий в ефірі розповів, що наразі в мережі поширюється інформація про протестні настрої закритих ресторанів щодо тих, хто працює підпільно.

Проте Сергій Трахачов зауважив, що протестні настрої вже в силі майже як рік. Проте чи будуть акції – невідомо.

«Протестні настрої є логічними, адже більшість закладів рік не мали можливості нормально працювати. За рік в середньому ми пропрацювали  4 місяці. При тому, що послугами громадського харчування користується не більше 50% населення», – уточнює президент ресторанної асоціації.

Проте підтвердити інформацію про протести Сергій наразі відмовився.

Нагадаємо, з 5 квітня у столиці посилили карантин. Зокрема, в цей час столичним закладам дозволена робота лише на виніс та доставку. Робота літніх майданчиків була під забороною.

Проте вже з 15 квітня закладам дозволили монтувати літні майданчики. Наразі погоджено розміщення 19 таких майданчиків.

Фото: unsplash