Навіть не дуже низькі температури можуть стати смертельними для котів і собак на вулиці.

Допомогти хвостикам пережити зиму не так складно. Порадами поділилися на сторінці руху зоозахисників UAnimals в Facebook.

Тепла їжа

Щоб організм кота або собаки міг витримувати морози, йому необхідна енергія. Ідеальний варіант – погодувати тварину чимось теплим. У цьому немає нічого складного: гаряча каша, гаряче молоко або залитий гарячою водою сухий корм.

Тепла вода

У морози вода дуже швидко застигає в мисках, тому варто наливати воду теплу. У такому випадку вона не так швидко замерзне, і тварина зможе хоч якось зігрітися.

Тепле укриття

Зробити невелику будку зовсім нескладно – достатньо взяти звичайну коробку. Зовні її можна обмотати скотчем, а всередину покласти сіно. Рекомендуємо ставити будиночок на дерев’яний піддон, щоби холод від землі не йшов всередину.

Також, по можливості, запускайте тварин погрітися в під’їзди. Потрапляючи в тепло, вони моментально лягають спати – це допомагає їм відновити сили.

 Родина

Найкраща допомога безпритульним тваринам – це родина, яка зігріє любов’ю, й своя домівка. Навіть якщо ви особисто не можете прихистити хвостика, допоможіть йому знайти сім’ю в соціальних мережах. Красиві фото й теплі слова здатні на див.

“Кожен із нас в силах допомогти тваринам пережити морози, головне – не залишатися осторонь”, – закликають зоозахисники.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як допомогти вуличним котикам під час сильних морозів.

Фото: facebook