На навчання для рятувальників змоделювали ситуацію критичної повені.

Про це йдеться в програмі «Київ. Newsroom» на телеканалі «Київ».

Сьогодні, 12 березня, в парку «Наталка» на Оболоньській набережній у Києві відбулось навчання щодо рятувальних дій під час весняного льодоходу та повені.

Для навчань застосували 15 одиниць спецтехніки та 60 рятувальників.  Такі заходи спрямовані на підготовку кожної служби району до ліквідації наслідків підтоплення.

За легендою навчань, відбулось підтоплення частини території Оболонського району. На другому етапі навчань було організовано сім учбових площадок, на кожній з яких розіграно окрему умовну ситуацію для певної служби.

Такі навчання є необхідними, адже захист міста і його населення завжди стоять на першому плані у органів і сил цивільного захисту. Усі служби мають бути не лише теоретично підковані, а й повинні злагоджено співпрацювати в напруженій обстановці при ліквідації будь-якої надзвичайної ситуації.

Загалом же у столиці для протидії повені та льодоходу можливо залучити близько 800 одиниць техніки, повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Під час тренувань рятувальники зняли з даху підтопленої будівлі людей, врятували з крижаної води чоловіка, який провалився під лід.

129 батальйон територіальної оборони 112 Київської бригади військ територіальної оборони ЗСУ звів дамбу для захисту території від підтоплення.

Також вони підірвали крижане поле, аби запобігти ймовірності підйому рівня води та скупченню великих шматків криги, що можуть пошкодити плавзасоби та підпірні конструкції мостів.

Під час навчань також виконано відкачування води з підтоплених об’єктів та евакуацію застряглого автобуса з людьми. Надано медичної допомоги потерпілим.

У ДСНС зазначили, що для боротьби з повінню в Києві може бути залучено близько 800 одиниць техніки, зокрема, насосні станції, плавзасоби тощо.

Нещодавно, рятувальники витягли зграю лебедів,які примерзли до озера на Київщині.

Фото: ДСНС