Протягом минулого тижня в екосистемах міста Києва виникло 7 пожеж в екосистемах.

Усього з початку року зафіксовано 343 пожежі в екосистемах на площі 119,603 га. У 2019 році за аналогічний період зафіксовано 376 пожеж на площі 136,122 га.

За прогнозом Укргідрометцентру, 25-27 липня у Київській області очікується надзвичайний та високий рівні пожежної небезпеки.

В Управлінні з питань цивільного захисту закликали киян бути відповідальними, обережно поводитися з вогнем та дотримуватись правил пожежної безпеки.

Зокрема, протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

  • розведення багаття у лісі та лісопосадках, крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях;
  • заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів;
  • палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки;
  • залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
  • заправляти у лісі, лісопосадках паливні баки під час роботи двигуна;
  • випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.

“Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що за умов сухої погоди розпалене багаття, кинутий непогашений сірник або недопалок можуть стати причиною великого лиха”, –  йдеться у повідомленні.