У Києві поліцейські в суботу, 18 липня, склали на неповнолітніх правопорушників 8 адмінпротоколів.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Співробітники ювенальної превенції столичного главку спільно з працівниками Шевченківського управління поліції та управлінням ювенальної превенції Нацполіції України у рамках поліцейської операції «Безпечне літо-2020» провели комплексне відпрацювання центральної частини столиці.

Kyiv Media

Особливу увагу правоохоронці звертали на територію поблизу торговельного центру на площі Майдан Незалежності, де частіше за все збирається молодь.

«Ми провели профілактичні бесіди з неповнолітніми та дорослими щодо шкоди здоров’ю через вживання алкоголю та тютюну і роз’яснили їм про відповідальність за вчинення протиправних дій. На порушників громадського порядку склали адміністративні протоколи: п’ять – за статтею 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) та два – за статтею 175-1 (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) Кодексу про адміністративні правопорушення», –  розповів заступник начальника відділу ювенальної превенції поліції Києва Владислав Прядко.

Співробітники ювенальної превенції й надалі проводитимуть превентивні заходи на території Києва, а тому закликають усіх громадян дотримуватися закону.

Також правоохоронці перевірили заклади торгівлі, розташовані у центральній частині міста та виявили факт порушення вимог законодавства про заборону продажу дітям пива, алкогольних напоїв і тютюнових виробів і склали адмінпротокол за ст. 156 Кодексу про адміністративні правопорушення. Поліцейські наголосили на недопущенні таких порушень, а у разі їх виявлення будуть прийматися відповідні заходи реагування згідно вимог чинного законодавства України.

Фото: Нацполіція