Сайт, на якому можна оформити заявку на соцвиплату, майже весь час не працює.

Понад 260 тисяч українців вже оформили заявки на виплату восьми тисяч гривень від держави у застосунку «Дія». Однак отримати ці гроші підприємцям буде вкрай непросто, йшлося у програмі «Київ NewsRoom» на телеканалі «Київ».

У Мінцифри обіцяють, що оформити заявку можна за п’ять хвилин, зробивши кілька кліків і не виходячи з дому. Але підприємниця Олеся Остафієва в ефірі телеканалу «Київ» розповіла, що через наплив бажаючих оформити запит на допомогу, сайт «Дії» працює з великими перебоями. Свої гроші підприємиця ще не отримала.

«Я зареєструвала звернення. Мені написала система, або хтось із співробітників на пошту і запропонували надіслати додаткові документи. Я все надіслала, кілька днів жодних відповідей не було, а потім мені написала співробітниця дії у Фейсбуці. Я знаю, що мій пост процитували багато ЗМІ, мабуть ми потрапили до моніторингу в «Дії» і мене знайшли, прокоментували цей пост і вже дівчина особисто допомогла, це вирішилося, здається, протягом години. Але я не впевнена, що у всіх підприємців є така опція, щоб вирішувалися їхні проблеми у Фейсбуці» — розповіла Остафієва.

Сьогодні ми писали про те, що у Києві тривають протестні акції ФОПів.

Фото: seo-marketing.com.ua