Програма повністю безкоштовна.

В Україні запустили освітній проект, учасники якого можуть безкоштовно отримати всі необхідні матеріали для старту онлайн-експорту. Його ініціатором стала «Укрпошта» за підтримки програми USAID, повідомляє Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Курс пропонує інформаційна платформа «Укрпошти» — E-Export School. Він складається з п`яти блоків: це аспекти створення онлайн-магазинів на Amazon, ETSY, Shopify та eBay і окремий блок про просування на цих майданчиках.

Також на відео за посиланнями є історії героїв, які вже відкрили власну справу, і коротко розказують про процес запуску нового магазину на світових майданчиках онлайн-торгівлі.

«В Україні живе понад 25 тис. дрібних експортерів, обсяг продажів яких в 2019 склав більше 350$ млн.… Для e-commerce експорту, навіть в сьогоднішніх умовах, кордони є відкритими. І все, що необхідно для початку експорту це інтернет, банківська карта, відділення пошти і бажання щось робити», – зазначила Юлія Павленко, директорка Департаменту міжнародних операцій АТ «Укрпошта».

Організатори впевнені, що цей курс стане дорожньою картою для малих підприємців у розвитку власної справи за кордоном і допоможе українцям розпочати або масштабувати свій бізнес на світових ринках.

Раніше ми писали про те, що на території промзони Теличка побудують річковий термінал з перевалки вантажів.

Фото: pixabay