Столична мережа дитячих перукарень «Сімпа» пройшла безкоштовний тренінг, щоб стригти дітей з розладами аутистичного спектру.

Днями столична Асоціація CHILD.UA провела тренінг для перукарень «Як облуговувати клієнтів з аутизмом». Повідомляється  Instagram-сторінці програми.

На тренінгу провідні майстри-перукарі пояснювали, як комунікувати з клієнтами з аутизмом, зокрема з дітьми, та прочитали лекцію про особливості роботи з людьми з інвалідністю.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ᴄ ʜ ɪ ʟ ᴅ . ᴜ ᴀ (@child.ua)

Перукарі також отримали набір інструментів, сенсорне обладнання, двомісячний період консультацій від тренерів AFS, а також сертифікат дружніх до аутизму закладів.

Зазначається, що такі тренінги допоможуть стати соціально-відповідальним бізнесом, отримати нових клієнтів та завоювати лояльність вже існуючих.

До програми приєдналася столична мережа дитячих перукарень «Сімпа» та салон краси Beauty Land на Київщині. Також взяли участь перукарні з інших міст. Зокрема Харкова, Житомира, Вишгорода, Запоріжжя та Львова.

До слова, дитяча перукарня «Сімпа» знаходиться за адресами — В.Васильківська, 72, Драгоманова, 29, Берковецька, 6В, Полярна, та Братиславська, 11.

Фото: unsplash