Раніше міський голова Кличко наголошував, що перевізники мають самостійно вирішувати такі питання.

Представники Асоціації перевізників Києва та Київської області очікують від столичної влади офіційного рішення, в якому буде прописаний режим їхньої роботи у період посилених карантинних заходів з 5 квітня. Про це голова асоціації Ігор Мойсеєнко повідомив у коментарі «Укрінформу».

«Поки що точно невідомо, як це буде працювати, яким документом вони це будуть регулювати. Ми сьогодні очікуємо офіційного документа. Такі рішення ухвалюються не в інтерв’ю, це має бути офіційний документ: чи це наказ, якісь розпорядження КМДА, чи це протокол комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Чекаємо», — сказав Мойсеєнко.

Реакції КМДА на позицію Асоціації перевізників поки не було.

Нагадаємо, учора міський голова Віталій Кличко повдіомив про посилення карантинних заходів з 5 до 16 квітня як мінімум. Столичний транспорт працюватиме лише за спецперепустками, приміське та міжміське сполучення обмежувати поки не будуть; заступник Кличка Микола Поворозник обіцяв, що з перевізниками будуть домовлятися про продовження роботи.

Перед тим Асоціація перевізників зверталася до міської влади Києва з закликом полегшити карантинні обмеження, що в результаті і сталося — замість 11 пасажирів у салонах дозволили перевозити 22. Однак Віталій Кличко зауважував, що приватні перевізники мають самостійно вирішувати, як їм працювати у карантин, а звернення до КМДА з проханням заборонити перевезення на час локдауну називав «маніпуляцією».

Фото: Фейсбук